Весільне телебачення WedTV™

 

ЕлітЕКСПО 2017 - XVI СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК

Найбільша ювелірна подія Західного регіону!

Спеціалізована виставка-продаж «ЕлітЕКСПО» вже 16-тий раз поспіль збирає у самому «серці» Львова
провідних виробників ювелірних виробів зі всієї України. Організатор ПрАТ«Г алЕКСПО» запрошує усіх
бажаючих усіх бажаючих відвідати Виставку та знайти свій діамант.

 Захід відбувається за підтримки Міністерства Фінансів України, Асоціації ювелірів України, Державного гемологічного центру України, Західного казенного підприємства пробірного контролю. Генеральним партнером виставки є Ювелірний дім "Кімберлі" (м.Вінниця). Діамантовий партнер – ТОВ "Алмаз - Дімант Ю" (м.Київ). Офіційний партнер виставки – ДП "Вінницький завод "Кристал"" (м.Вінниця) та срібний партнер виставки Ювелірний бренд "СТЕРЛІНГ 9" (м.Харків). Підприємства добре відомі серед спеціалістів та споживачів не лише в Україні, а й за кордоном.

На виставці-продаж «ЕлітЕКСПО-2017» буде представлено близько 150 експонентів з 15 областей України.
Експозиція буде розміщена на трьох поверхах Львівського Палацу мистецтв і займе понад 2 800м .

Неймовірна кількість вишуканих ювелірних прикрас з золота та срібла, платини, вставки з дорогоцінного та напівдорогоціного каміння, годинники, біжутерія та елітні аксесуари - лише 4 дні за цінами виробника!

 

  • Загальну картину спеціалізованої ювелірної виставки доповнить експозиція елітної біжутерії та сувенірів, мистецьких авторських робіт, годинників, виробів православної тематики, срібного посуду, дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, упаковка та обладнання для ювелірної галузі.
  • Загалом, більше 57 % учасників виставки «ЕлітЕКСПО» – виробники, що гарантує всім відвідувачам широкий асортимент, лояльність цінової політики та приємні подарунки.
  • Загалом же, представлені на виставці-ярмарку вироби, перетворять Львівський Палац мистецтв на Палац неповторних витворів ювелірного мистецтва, а кожен відвідувач матиме 4 дні для пошуку свого подарунку з розмаїття колекцій виготовлених, як в Україні, так і за їїмежами.

Ласкаво просимо на виставки серії «Галицькі експозиції» ® .

Додаткова інформація на сайті:

www.galexpo.com.ua/elite

 

 

 

 

TOP