Весільне телебачення WedTV™

 

Marry Me Wedding Day 2020

Marry Me Wedding Day 2020: яке весілля є ідеальним у 2020 

 

 

Marry Me Wedding Day 2020 – це масштабний захід для молодят і представників весільної індустрії. 

 

25 червня в Києві, в HYATT Regency, відбудеться грандіозний весільний івент Marry Me 2020top-offers лідерів весільного бізнесу. 

 

Щоб відповідати високим очікуванням гостей, організатори Marry Me Wedding Day представлять свіжі та найкреативніші рішення  абсолютно концептуальний підхід у весільному декоруванні, кейтерингу, авторських весільних тортах, вбранні та прикрасах, розвагах. 


 

Marry Me Wedding Dayзбере понад 1 000 людей: наречених, представників ЗМІ, блогерів, медіаперсон, весільних експертів та інфлюенсерів  щоб розповісти і показати, як провести ідеальний весільний день у 2020 році.  Преміум-бренди запропонують нареченим унікальні весільні новинки, сюрпризи та подарунки. Головний приз – романтична мандрівка.  

 

Marry Me Wedding Day проходив уже 5 разів і за цей час став найочікуванішою подією у весільному світі. Кожна наречена зможе дотикнутися до всіх весільних новинок, надихнутися стильними дизайнерськими рішеннями та поспілкуватися з усіма трендсеттерами весільного світу. Один день, одна локація збере «все, про що ти мріяла», – обіцяє Весільне агентство MARY, яке є організатором події. 

Marry Me Wedding Day – це поєднання досконалих prime продуктів і весільних ідей з дійсно ефективною бізнес-платформою для формування ділових стосунків. Нам довіряють відомі бренди, серед яких Helen MarlenGoodWineSt’ DiamontLe biosteticsWeddind shopNoviasУкрфлораBassanoLa famiglia. 

 

Офіційний сайт заходу: https://marryme.biz/

Instagram: @marryme_biz 

Реєстрація учасників: marryme.bride@gmail.com  

+380 (99) 245 71 75  

Акредитація ЗМІ: pr.agencymary@gmail.com 

TOP