Весільне телебачення WedTV™

 

В Харкові, у парку Горького відкрили майданчик для виїзних церемоній одруження

В Харкові, у  парку Горького відкрили майданчик для виїзних церемоній одруження

У парку Горького відкрили майданчик для виїзних церемоній одруження

 

Перша реєстрація шлюбу відбулася 29 липня, на новому майданчику для виїзних церемоній одруження в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Побралися відомий харківський гонщик Дмитро Кушнарьов і його обраниця Валерія. Молодята зазначили, що планували провести своє свято нестандартно. В результаті, виїзна церемонія в парку Горького перевершила всі їхні очікування. Не зіпсував свято нареченим навіть сильний дощ. «Ми подали заяву місяць тому і тоді навіть не знали, що такий проект відкривається. Це дуже гарний подарунок для молодих пар, дуже здорово, що така можливість з'явилася в Харкові. Ми шалено раді, що наша церемонія пройшла тут. Нас переповнюють емоції. Я пишаюся тим, що я живу в цьому місті!» - зазначила Валерія Кушнарьова. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса зі святом молодят привітав директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.

«Сьогодні ви починаєте свій довгий щасливий шлях, любіть один одного, будьте вірними. Тепер ви стали частиною нової міської традиції - молоді пари нашого міста зможуть побратися в цьому гарному місці. Будьте щасливі!» - сказав Олег Дробот. Свідоцтво про шлюб молодятам вручила начальник Управління державної реєстрації в Харківській області Тетяна Єгорова.

«Сьогоднішній союз зареєстрований у рамках проекту «Шлюб за добу». Дуже приємно, що комунальне підприємство «Щасливе місто» може запропонувати нареченим таке прекрасне місце для проведення церемонії. На сьогоднішній день у місті багато локацій для виїзних церемоній, але я впевнена, що це місце стане для молодих пар не просто новинкою, але і перлиною парку Горького», - зазначила Тетяна Єгорова.

За словами директора КП «Щасливе місто» Ольги Прудко, оформлення майданчика для виїзних церемоній ще не закінчене - найближчим часом там з'явиться освітлення і газон навколо альтанки.

«Сьогодні тенденція щодо виїзних церемоній дуже популярна: ми розуміємо, що в Харкові має бути таке місце, і дуже здорово, що воно з'явилося. Проведення урочистого заходу в парку Горького доступно для всіх жителів міста. На сьогоднішній день тут вже заплановано 110 церемоній», - зазначила Ольга Прудко.По матеріалам: city.kharkov.ua

TOP