Весільне телебачення WedTV™

 

Весілля! Fun Рre-party!

Київ, G13 project studio, 2015-06-18: Весілля! Fun Рre-party! "Від #jamwedding! відбулася, а весільна лихоманка перетворилася на веселу вечірку.

В атмосфері гарної музики, охолодженого шампанського і неймовірних декорацій G13 project studio Summer Terrace молодята отримали практичний мінімум для свого натхнення при підготовці до весілля.

Віктор Жук, співзасновник івент-компанії Майстер-Клас розповів про те як знайти "ту саму" тематику свята і як правильно обрати його формат. Ведучий, Денис Ситник, порадив як і чим можна наповнити програму, для того що б весілля стало душевним. А як уникнути курйозних конкурсів з несподіваним фіналом, з нами поділилися досвідом гості вечірки, ведучі Володимир Ковальов та Сергій Примаченко.

Тих хто боїться, як вогню, перший танець, шоу-балет Ва-Банк, наповнив танцювальним натхненням. Студія "Меріам" поділилася секретами весільної поліграфії і не тільки. Компанія "Рожевий Лотос" експерт №1 в області весільних подорожей, розвінчали міф, про те що весілля за кордоном це дорого.

Наприкінці свята, як годиться, наречені ловили букет від студії флорітстікі і декору Тетяни Гревцової.
Дівчата з #weddingbooks подарували 3 дивовижних органайзера для наречених.
Повний фото-звіт вечірки підготували фотографи Віталій Бабій і Юлія Булгакова

Фото Віталій

Фото Юлія

TOP