Весільне телебачення WedTV™

 

Яскрава та стильна феєрія в місті Львів!

 

Осінь змінює літо, яскравий макіяж та неонові нігтики змінюються на природній спокійний та теплий образ, але так хочеться продовжити  сонячне та яскраве літо! Хочеться піднесеного настрою, яскравих емоцій, стильної зачіски та чаруючих витворів мистецтва в образі індивідуальності.

 І все це можливо!

Варто завітати на стильну та модну подію осені «Форум моди та краси», який відбудеться 30.09-02.10.2015у  м. Львові!

Саме тут Ви зможете знайти для себе унікальні послуги, аксесуари, осінні тренди,  відкрити сучасні технології, вдосконалити свої знання, вміння та навички в створенні ідеального іміджу!

Це 3 дні захопливої феєрії індустрії краси та стилю!

ІІ Спеціалізована виставка «Імідж краси» - зовсім юна проте, амбіційна та потужна виставка, яка вже вдруге збирає в одному місці провідних майстрів перукарської, нігтьової та косметичної індустрії!

В рамках виставки «Імідж краси»:

Спеціалізований майданчик для демонстрації професійних торгових марок в галузі перукарства, косметології, візажу та нігтьової естетики – де кожен майстер та звичайний відвідувач зможуть знайти для своєї роботи та хобі всі необхідні інструменти, аксесуари та матеріали.

Представлення послуг салонів та спеціалізованих навчальних закладів, де Ви зможете скористатися послугами салонів, а також, підібрати заклад, де Вас навчатимуть мистецтву перукарства, нігтьової естетики та ще багато цікавих напрямків, які не залишать Вас осторонь.

•  Професійні супутні заходи, майстер-класи, семінари, конкурси та змагання, які задовольнять кожного, хто знає смак індустрії краси.

Впродовж 3  днів в рамках виставки «Імідж краси»:

- XVІIфестиваль перукарського мистецтва Львівщини – фестиваль, де молоді перукарі запропонують  свій погляд на сучасні тенденції перукарського мистецтва.

- Перукарські змагання серед молоді «Галицький талант»  - конкурс, де молоді, творчі та перспективні перукарі боротимуться за титул «Галицький талант – 2015»!

- Битва стилістів «Кінематограф» - побачте на власні очі перевтілення моделей в  відомих зірок кінематографу минулого та сучасності.

- Конкурс «Barbershop» - унікальний конкурс на всю Західну Україну! Вважають, що краса тільки для жінок, а як же наші мужні чоловіки? Сьогодні серед чоловіків модно та престижно гордо носити розкішну бороду, підкручені вуса та Old-school зачіску. Саме для таких поціновувачів чоловічої краси проводитиметься конкурс на кращу бороду та вуса!

- Конкурс «Мистецтво постижу» - за місце кращого боротимуться майстри вишуканого, творчого, оригінального та креативного мистецтва постижу – відкрий новий формат зачіски разом з майстрами постижу.

- Змагання по манікюрному мистецтву «YourNails»– змагання, де кожен майстер манікюру матиме нагоду поборотися за титул найкращого майстра з художнього розпису нігтів! Проявити свою креативність, продемонструвати свою майстерність та якість роботи. Стань творцем містичної історії 01.10.2015!

Все це та ще багато цікавого і нового відбуватиметься в рамках Форуму моди та краси 2015!

Ви варті красивого іміджу та модного стилю!

Деталі: www.galexpo.com.ua

Долучайтеся:

www.facebook.com/Imidj.Krasy

https://instagram.com/lmidjkrasy

https://vk.com/public98453746

TOP