Весільне телебачення WedTV™

 

ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2017

25–28 травня у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» відбудеться головна подія ювелірної галузі України – виставка «ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2017».

«Ювелір Експо Україна» виставка з майже 20-річною історією, яка двічі на рік визначає вектор подальшого руху ювелірної галузі країни, створює ювелірну моду, представляє останні трендові зразки прикрас і є ключовою подією для всіх операторів ювелірного ринку.

 

Це найбільший галузевий форум України, який в цьому році збирає понад 250 компаній провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома і бутіки.

«Ювелір Експо Україна» місце зустрічі професіоналів ювелірної «справи», в роботі якої беруть участь представники всіх сегментів індустрії: від виробників і постачальників сировини, устаткування і упаковки для ювелірного виробництва і до виробників кінцевого продукту.

Завдяки багаторічній прихильності учасників, гостей форуму та професійній роботі організаторів, виставка протягом багатьох років міцно утримує позиції лідера галузі, який отримав визнання не тільки в Україні, а й за її межами. «Ювелір Експо Україна» єдиний галузевий захід, визнаний Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії UFI.

У цьому році на виставці будуть представлені ювелірні вироби з золота та срібла, дорогоцінні камені, аксесуари, біжутерія, годинники. Для компаній-учасниць виставка це можливість не тільки вигідно презентувати і реалізувати свою продукцію, а й залучити нових клієнтів.

Ексклюзивні проекти та експозиції «Ювелір Експо Україна» невід'ємна частина масштабного заходу.

 

На форумі відбудуться численні семінари, майстер-класи, круглі столи, конференції та конкурси за участю і за сприяння провідних представників ювелірного бізнесу, а саме:

унікальний проект VIP ZONE - окрема експозиція на «Ювелір Експо Україна», де представлені тільки ексклюзивні вироби, кожне з яких відрізняється оригінальністю композиції і дизайнерським рішенням;

Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн, де талановиті художники-ювеліри відображають в ескізах свої оригінальні задумки ювелірних прикрас. Експозицію конкурсних робіт відвідувачі «Ювелір Експо Україна» зможуть побачити протягом усіх днів роботи виставки. Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 27 травня о 12:00 на VIP ZONE.

Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 25 травня о 12:00 в павільйоні №1 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2б, метро «Нивки»).

Час роботи: 25 травня з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

26 і 27 травня з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

28 травня з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).

Більш детальну інформацію про роботу і програму «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки www.jewellerexpo.kiev.ua та її сторінках в соціальних мережах.

Дирекция выставки Ювелир Экспо Украина:

Тел./факс: +38 (044) 490 6219, +38 (044) 461 93 43

E-mail: jewel@kmkya.kiev.ua

TOP