Весільне телебачення WedTV™

 

XIV спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок "ЕлітЕКСПО 2016"

 

Шановні львівяни та гості міста!

25 лютого року у Львівському палаці мистецтв розпочне роботу ювелірна виставка-ярмарок „ЕлітЕкспо-2016” та протриває аж до неділі, 28 лютого.

Щоб позбавити чоловіків від проблеми пошуку подарунків напередодні свята 8-го березня, на виставці будуть представлені кращі компанії, що пропонують широкий вибір ювелірних прикрас, годинників і сувенірів.

З кожним роком не тільки зміцнюється ядро експозиції, яке традиційно складається зі стендів провідних підприємств України (Ювелірний дім «Кімберлі» (м. Вінниця), Вінницький завод «Кристал», ТОВ «Алмаз-Діамант Ю» (м. Київ), Ювелірний бренд  «Стерлінг» (м. Харків)), але і стабільно збільшується число учасників з усіх куточків України: Одеси, Хмельницького, Запоріжжя, Дніпропетровська, Житомира та ін.

Приємна атмосфера Львівського палацу мистецтв сприяє відпочинку, а сама виставка – спонукає до покупок.

Усі відвідувачі зможуть придбати для себе і своїх близьких подарунок до свята - від «милої дорогоцінної дрібнички» до ексклюзивного виробу.

Всі, хто здійснить покупку на ярмарку обов’язково прийме участь у розіграші вік-енду у готелі-замку „Вежа Ведмежа”, а також спробують своє щастя у лотереї від спонсорів, яка відбуватиметься кожних 3 години.

Ті, хто просто прийшов задовольнити цікавість зможуть ще й познайомитися із останніми тенденціями ювелірної моди.

Приходьте та переконайтесь, що вийти із виставки-ярмарку „ЕлітЕкспо-2016” з пустими руками просто неможливо!

TOP